Tag Archive: turski serii

БАЛИ БЕГ И НЕЏЛА ОБЈАВИЈА ФОТОГРАФИИ ОД НИВНИОТ ОДМОР НА МАЛДИВИ

Бурак Озџевит и Фархие Евџан се една од најпознатите турски двојки. Новинарите го следат секој нивни чекор, бидејќи јавноста е желна за пикантерии од нивниот живот. Минатото лето тие беа на егзотичен одмор на Малдиви. Најпосакуваниот Турчин беше прв кој…
Read more

Конфликт помеѓу двајцата актери од серијата ” Мојот брат”. Какви се односите меѓу БУРАК ОЗЧИВИТ И МУРАТ БОЗ?

Познатиот актер Бурак Озчивит учествуваше во својот последен проект “Мојот брат 2” заедно со актерот Мурат Боз. Иако стари пријатели, се вели дека двајцата актери не го задржуваат истиот однос како порано. Така, Бурак не го следи во социјалните мрежи…
Read more

Тенка како вретено: Кога Дефне вежба во теретана на себе има еден шок детаљ (ВИДЕО)

Убавата турска актерка и модел за своите следбеници на социјалните мрежи објави видео додека вежба во терерана. Облечена во кус црн топ и хеланки, Елчин Сангу го покажа своето витко манекенско тело, издание какво досега не сме ја виделе. Но,…
Read more