Tag Archive: defne

Не е ниту близу до Дефне – вистинската девојка на „Вљубениот ерген“ ќе ве разочара

Најдобрата турска романтична комедија за 2016 година без сомнеж уште на старот од прикажувањето и кај нас ги освои симпатиите на публиката. Покрај урнебесното сценарио, за тоа се заслужни и двајцата главни актери Барис Ардук, Елцин Сангу или Омер и…
Read more

Тенка како вретено: Кога Дефне вежба во теретана на себе има еден шок детаљ (ВИДЕО)

Убавата турска актерка и модел за своите следбеници на социјалните мрежи објави видео додека вежба во терерана. Облечена во кус црн топ и хеланки, Елчин Сангу го покажа своето витко манекенско тело, издание какво досега не сме ја виделе. Но,…
Read more