Tag Archive: Ќерката на Маја и Дарко Панчеви е вистинска убавица – се пофали со матурскиот фустан и ги воодушеви сите

Ќерката на Маја и Дарко Панчеви е вистинска убавица – се пофали со матурскиот фустан и ги воодушеви сите

Надица овие денови е во центарот на вниманието. Надица, ќерката на Маја Гроздановска Панчева и Дарко Панчев, овие денови ја прослави матурата, а поради својот преубав стајлинг беше во центарот на вниманието. Принцезата на татo и мама едноставно блескаше во…
Read more