Tag Archive: (ФОТО) Јавноста никогаш не ја видела вака : Шехерезад се разголи во бикини!

(ФОТО) Јавноста никогаш не ја видела вака : Шехерезад се разголи во бикини!

Ѕвездата од серијата „Илјада и една ноќ“ Бергузар Корел досега не сме ја виделе во разголено издание, но топлата сезона ја донесе вистинската прилика за тоа. Турската актерка со години плени на ТВ екраните со својата атрактивност и убавина. Никогаш…
Read more