Tag Archive: (ФОТО) Ѕирнете во домот на убавата Нихан: Турската актерка и сопругот живеат во куќа од милион евра!

(ФОТО) Ѕирнете во домот на убавата Нихан: Турската актерка и сопругот живеат во куќа од милион евра!

Младата и убава турска актерка Неслухан Атагул и сопругот живеат во прекрасна куќа. По гламурозната венчавка и враќањето од Малдиви во јули 2016 година каде го минаа медениот месец, брачната двојка, Неслихан(25) и нејзиниот колега Кадир Доглу (35) се вселија…
Read more