Tag Archive: Фахрије Евчен се повеќе станува популарна – нов рекорд

Фахрије Евчен се повеќе станува популарна – нов рекорд

Актерката Фахрие Евчен станува сè попопуларна на социјалните мрежи. Во јуни 2017 година, сопругата на Бурак Озцивит беше избрана на 9-то место меѓу „30. најубавите жени на светот од Buzznetsa, во конкуренција на Ема Вотсон, Адријана Лима, Хилари Клинтон, Анџелина…
Read more