Tag Archive: Турската актерка по обидот за самоубиство и физичкото насилство од партнерот

Турската актерка по обидот за самоубиство и физичкото насилство од партнерот, денес живее скромен живот со ќеркичката

Актерката Мерием Узели која македонската јавност ја запозна по улогата на Хурем султан во серијата „Величествениот“, живее еден сосема нормален живот доста поразличен од оној на познатите. Ќерката Лара ја одгледува сама, а со своите обожаватели постојано споделува фотографии од…
Read more