Tag Archive: таа со голем труднички стомак: Бурак и Фахрие во ново издание (фото)

Тој со долга коса, таа со голем труднички стомак: Бурак и Фахрие во ново издание (фото)

Турската брачна двојка, Бурак Озчивит и Фахрие Евџан го живеат еден од највозбудливите периоди во животот- го чекаат да дојде на свет нивното прво дете. Пред неколку месеци во изјава за турските медиуми открија дека чекаа машко бебе, но името…
Read more