Tag Archive: Северина во гламурозни сандали од кои ни застана здивот

Северина во гламурозни сандали од кои ни застана здивот

Познатата хрватска пејачка во луксузни сандали. Во прашање е модел од познатата британска дизајнерка Софија Вебстер кој една од најпознатите хрватски ѕвезди го носеше во Будва во нејзиното префинето летно издание. Имено, таа скокна во кратки тексас шорцеви со висок…
Read more