Tag Archive: привлече внимание со црно бикини!

Еда Еџе, привлече внимание со црно бикини!

Познатата актерка, која ја игра звездениот лик во серијалот „Забрането јаболко“, веќе некое време е на годишен одмор во Бодрум со својот лубовник Бурахан Тунчер. Славната актерка, која неодамна го прослави нејзиниот 30-ти роденден, скоро ќе плачеше со големото изненадување…
Read more