Tag Archive: Елчин Сангу ги маѓепса обожавателите со својот стил! (ВИДЕО)

Елчин Сангу ги маѓепса обожавателите со својот стил! (ВИДЕО)

Познатата актерка Елчин Сангу ќе се појави пред фановите во новата романтична комедија наречена „Iyi Gunde Kotu Gunde“. Елчин Сангу од своите обожаватели добива секојдневни комплименти за својата убавина. Таа позираше за насловната страница на септемврискиот број на списанието L’officiel…
Read more