Tag Archive: а да ја слушнете како пее(фото+видео)

Турската актерка во гламурозно издание кое остава без здив, а да ја слушнете како пее(фото+видео)

Турската актерка Бергузар Корел која сите ја познаваат како Шехерезад или моментално како Азизе од серијата „Далеку од дома“, неодамна присуствуваше на „Istanbul Modern Gala“ 2018 каде ги освои сите во гламурозно издание во тоалета од турскиот дизајнер Озгур Масур.Актерката…
Read more