Ќерката на Маја и Дарко Панчеви е вистинска убавица – се пофали со матурскиот фустан и ги воодушеви сите

Надица овие денови е во центарот на вниманието. Надица, ќерката на Маја Гроздановска Панчева и Дарко Панчев, овие денови ја прослави матурата, а поради својот преубав стајлинг беше во центарот на вниманието. Принцезата на татo и мама едноставно блескаше во мал бел фустан зачинет со тантела на матурската вечер, а комплиментите од пријателите не престануваат да се редат под фотографиите што ги објави на социјалните мрежи. Маја и Дарко покрај Надица, ја имаат и ќерката Марија.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*