Хурем Султан се фотографираше со Џенифер Лопез, а коментарите за турската актерка беа сурови (фото)

Џенифер Лопез пред неколку дена одржа концертво Шерик, Турција. Актерката Мерием Узерли или попозната како Хурем Султан, ја искористи можноста да се фотографира со музичката дива. Турско-германската актерка објави фотографија со пејачката на Инстаграм, а коментарите беа крајно остри. „Мерием целосно си го уништи лицето“, Марием, смени ја фризурата “… Го критикуваа и нејзиниот„ чуден фустан “. Пишуваат дека иако Jенифер (50), која е 14 години постара од неа и која не е„ природна “, изгледа подобро од неа . Мерием и Џенифер имаат направено многу естетски корекции, а дали изгледаат добро или лошо, проценете самите. Дефинитивно е дека Мерием не личи на онаа Хурем која што ја гледавме во хит серијата и многу се промении, но прашање е дали навистина заслужи вакви коментари?!/Vistina.com.mk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *