(ФОТО) Јавноста никогаш не ја видела вака : Шехерезад се разголи во бикини!

Ѕвездата од серијата „Илјада и една ноќ“ Бергузар Корел досега не сме ја виделе во разголено издание, но топлата сезона ја донесе вистинската прилика за тоа. Турската актерка со години плени на ТВ екраните со својата атрактивност и убавина.


Никогаш немала проблем со вишокот килограми, што најмногу се гледаше на телевизија. Во бикини не можете ништо да сокриете, а во такво издание актерката покажа дека е во совршена форма… А е ве го и Султанот разголен на плажа:


HALIT ERGENC VE BERGUZAR KOREL CIFTI TUM GUNUNU DENIZDE GECIRIYOR. ANNESINDEN BABASINI KISKANAN ALI ISE CAREYI ANNE BERGUZER KOREL’I ITTIRMEKTE BULUYOR. (FOTOGRAF: IZMIR- ERAY ARPASIN- DHA)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*