(ФОТО) Ѕирнете во домот на убавата Нихан: Турската актерка и сопругот живеат во куќа од милион евра!

Младата и убава турска актерка Неслухан Атагул и сопругот живеат во прекрасна куќа. По гламурозната венчавка и враќањето од Малдиви во јули 2016 година каде го минаа медениот месец, брачната двојка, Неслихан(25) и нејзиниот колега Кадир Доглу (35) се вселија во новиот дом вреден околу милион евра. Кога бирале место за свое семејно гнездо, пред се воделе од тоа да бидат опкружени со зеленило, а истовремено близу до центарот на единствениот мегаполис кој се протега на два континента.

i walk the line

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on


Така изборот паднал на Зекеријакој, некогашно село на европската страна кое стана дел од Истанбул, а од 90-тите години таму се градат едностпратни вили со огромни дворови, а таму главно живеат богаташи и славни личности.
Тоа е е поради шоубизнисот туку поради фантастичното место. Опкружена со широк појан од шума, нејзелениот дел на Истанбул каде од една страна се гледа планина, а од другата Босфор.

Günayıyooo! ⛅️🎉

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

❤️

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

The sky has no limits… neither do I 👊🏻 #usainbolt

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

🚫

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *