(ФОТО) Хазал од „Парампарче“ каква не ја замислувате – мокра и секси во када

Младата турска актерка и модел, Алина Боз, која ја препознавате како Хазал од популарната драма „Парампарче“, по завршувањето на серијата не запира со нови ангажмани. Алина постојано е во фокусот на јавноста, што поради снимањето на нови реклами, модни фотосесии, како и улогата во нова серија на која работи. Деновиве на својот Инстагра профил таа објави реклама каде е протагонист за фудбалскиот клуб Бешикташ, а нешто подоцна објави и секси фотографии од моден ангажман каде позира разголена во када полна со вода. Еве ја Хазал од поново време:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*