(ФОТО) Жените полудеа: Кемал од „Карасевда“ изгледа пеколно во новата фотосесија

Познато е дека освен тоа што добива дебели суми од снимањето на турските серии, актерот Бурак Озчивит квалитетно заработува и од работата како модел. Иако има доста активен актерски живот, тој во ниеден момент не се откажа од кариерата како модел, а пак модната индустрија е неуморна од потребите за неговата појава.


На својот Инстаграм профил тој се пофали со нова фотосесија на која носи елегантни костими изгледа беспрекорно.Згоден, елегантен, доминантен, полн со шарм –ова е најновото од турскиот заводник Бурак Озчивит или попознат како Кемал или Бали Бег.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*