(ФОТО) Ваква нема да ја видите ниту во серијата: Скромната Ојку расоблечена на плажа

Убавата актерка Озге Гурел која ја гледаме како Ојку во серијата „Сезона на црешите“ како во серијата, така и во приватноста има ненаметлив и скромен изглед. Од неа дури и на филм нема да видите разголени и секси сцени, па дури и со својот сакан, сексапилниот Серкан Чајоглу кој го игра ликот на Ајаз. На интернет може да се сретнат многу малку разголени фотографии, а еве дел од нив:


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*