Турската убавица живее во куќа од милион евра (ФОТО)

Младата и убава Неслихан Атаѓул живее во преубава куќа заедно со својот сопруг. По гламурозната свадба и враќањето од Малдиви, каде минатата година го поминаа медениот месец, младиот брачен пар се вселил во новиот дом вреден милион долари. Кога бирале место за свое семејно гнездо, првенството воделе сметка за зеленилото, а истовремено да биде близу до стариот центар на Истанбул. Погледнете:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *