Ставот на Еда Еџе е многу ценет

Сликата што се појави на сетот на серијата „Забрането овошје“ во исто време ги воодушеви гледачите и освои дополнителни позитивни поени за семејството на Еда. Познатата актерка која го оживува ликот на Јилдиз во серијалот ја покажува нејзината искреност насекаде.
Познатата актерка, која се запозна со децата кои пристигнаа во сетот „Забрането овошје“, не го одби барањето на фановите да се фотографираат. Познатата актерка не предизвика критики, изјавувајќи дека тие носат маски по фотосесијата.

Еда Еџе сподели фотографии од својот Инстаграм профил и доби добри коментари од своите следбеници. Нејзиниот став е многу ценет. Нејзините придружници оставија коментар: „Колку си убава личност“, а во исто време имаа можност уште еднаш да искажат колку е голема важноста на децата.

Привлекувајќи внимание на милоста на Еда Еџе, обожавателите рекоа дека нивната лубов кон актерката стана уште поголема.

By: TV Exposed

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*