Славниот турски актер ги почести обожавателите со фотографии од синчето (фото)

За разлика од своите колеги, популарниот турски актер Озчан Дениз (47) не се штеди кога е се во прашање октивање детали од приватноста. Иако многу често неговото име е дел од жолтиот печат, тој нема намера да сокрива што му се случува во животот. Сепак, се уште остана мистерија дали навистина се разведе од манекенката Фејза Актан, која наводно неконтролирано трошела пари. Изминатото лето тие беа на заеднички одмор заедно со синчето, но турските медиуми пишуваа дека се заедно само поради детето. Озчан Дениз имаше доста бурен љубовен живот во минатото, а го поврзуваа со некои помлади колешки. Овој пат, меѓу неговите најнови објави на Инстаграм, тој пред своите обожаватели сподели фотографии со синчето Кузеј за кои доби лавина од коментари и лајкови.
Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *