Славица Чуктераш за првпат покажа како изгледала во деветтиот месец од бременоста

Славица Чуктераш беше посветена на семејството, а за време на медиумската пауза не објавувше фотографии на социјалните мрежи. Пејачката се труди својот приватен живот да го крие од очите на јавноста, а сега првпат објави фотографија на која се гледа како изгледала во бременоста, поточно во деветтиот месец. Таа на сите сакаше да им покаже низ што поминува жената за време на бременоста, а многу нејзини обожавателки беа воодушевени од овој гест „Кога бев девети месец….што е женското тело, какви промени може да трпи“, напиша Славица на Инстаграм.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *