Синем Кобал – природна „како вода“ (ФОТО)

Идната мајка, Синем Кобал, се појавува без шминка и фасцинира со нејзината природна убавина.
Убавата актерка Синем Кобал, која е во седмиот месец од бременоста, со нетрпение очекува бебе со својот сопруг Кенан Имирзалоглу. Покрај тоа, таа редовно објавува фотографии на социјалните мрежи. На некои фотографии, таа се појавува без шминка, што ја шокираше јавноста и возбуди со позитивни коментари. Сопругата на Кенан Имирзалоглу, Синем Кобал, ги поминува последните моменти од својата бременост на одмор, каде е пофалена и за стајлингот без шминка, што е многу важно во бременоста.

Како синоним за природна убавина, таа го доби комплиментот „Како вода“.

By: TV Exposed

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*