Се сеќавате на Ања од „Јас те сакам само тебе?“ Погледнете како изгледа како матурантка!

Порасна во вистинска убавица и со матурски фустан ги сруши социјалните мрежи. Малата Ања Вертерова која што ја запознавме со песната „Јас те сакам само тебе“ порасна во вистинска убавица. Таа на социјалните мрежи е мошне активна, а на една од последните фотографии ни го покажа нејзиниот матурски фустан со кој ги подели реакциите на социјалните мрежи. Имено, младата пејачка избра необична, но поприлично интересна креација, а целото издание го зачини со впечатлива шминка и преубава фризура.
Па, дали ви се допаѓа матурскиот фустан на Ања?

Yes, I enjoy wearing outfits that no one can wear! #prom2018

A post shared by A N N I A🎤 (@anjaveterova) on

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*