Северина во гламурозни сандали од кои ни застана здивот

Познатата хрватска пејачка во луксузни сандали. Во прашање е модел од познатата британска дизајнерка Софија Вебстер кој една од најпознатите хрватски ѕвезди го носеше во Будва во нејзиното префинето летно издание. Имено, таа скокна во кратки тексас шорцеви со висок струк кои ги носеше со кафеав ремен и неочекуван розов џемпер додека најспектакуларен дел од целото издание секако беа преубавите сандали со високи потпетици кои претставуваат вистинско мало ремек-дело зачинето со шарени помпони.
Па, дали ви се допаѓа Севе во ова издание?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*