Поранешната на Бурак Озчивит не ја остава неговата сопруга на мир

Џејлан Џапа, поранешната девојка на Бурак Озчивит, со која беше во врска три години, се уште не го остава на мир бившиот. Имено, Џејлан со последното видео на Инстаграм ги наведе луѓето да мислат дека содржината е упатена на неговата сопруга Фахрие.Екс-девојката на турскиот заводник, која ја остави за Фахрие, постави видео на кое се снима како се враќа од теретана и за тоа напиша „Еве што значи да се биде без шминка“. Потсетуваме дека фахрие неодамна објави фотографија на која напиша „без шминка“ како одговор на новинарите кои тврдат дека правела пластична операција на лицето. Бурак не ја пропушти шансата да ја поддржи сопругата со коментарот:
-Така е, потврди тој.
Доста мала е разликата меѓу овие две објави, со што поранешната само даде до знење дека не го преболела Бурак.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*