Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ – како исфрлена од 90-тите (фото)

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на новата емисија од „Ѕвездите на Гранд“ во краток фустан код кој за малку не и се виде долната облека. Како и досега, сакаше да привлече внимание, па освен провокативниот фустан имаше и мрежасти хулахопки и бели чизми, додека на очите сина сенка.Овој пат, пејачката не била расположена да зборува со новинарите, па од автомобилот директно се упатила кон студиото. Но, она што може да се забележи на прв поглед, е дека на Јелена не и бил денот кога е во прашање модниот избор, бидејќи фустанчето изгледа како од 90-тите, односно комплетниот изглед. Оваа комбинација не само што ја искритукуваа медиумите во Србија, туку и некои од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *