И денес ги фрла мажите на колена: Касандра како старее станува се посекси и има гром тело во бикини (фото)

Во 90-тите нејзиниот лик беше насекаде околу нас, а настана и вистинска еуфорија кога дојде во Македонија. Ако ви кажеме Кораима Торес, веројатно нема да ви значи ништо, но под името „Касандра“ веќе се ви е јавно. Секое девојче имаше албум од истоимената серија и собираше слкички од Ранду, Касандра и Игнацио. Актерката денес има 44 години, но судејќи по нејзиниот изглед тоа тешко би се рекло.


Совршена како некогаш и со стомачни мускули, Кораима е жена ипол. Таа работи на себе и повторно глуми во една од популарна серија.Редовно е активна на својот Инстаграм профил, а летово постави и неколку фотографии во бикини на кои има тело ремек дело.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*