Звездата на Херџаи Ебру Шахин ужива на плажа!

Ебру Шахин после долг период од 2 месеци дома, реши да излезе. Актерката го поминува одморот во Алачати. Се виде како ужива во морето и сонцето. Но, она што најмногу се истакнуваше беше нејзината совршена телесна форма. Таа дури беше нарекувана актерка која изгледа најатрактивно за време на летниот одмор!

Ебру споделува фотографии од одморот на својот Инстаграм и добива позитивни коментари од нејзините фанови. Овие фотографии дури се споделуваат на социјалните медиуми.

https://haberglobal.com.tr/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*