Емина Јаховиќ се огласи по написите дека е бремена од турскиот милијардер (фото)

Емина Јаховиќ по разводот со Мустафа Сандал започна врска со трускиот милијардер Садетин Саран.Откако таа призна дека е во врска со Садетин, по одредено време започнаа шпекулации дека пејачката и милијардерот раскинале.По вестите дека раскинале, по роденденот на Јаховиќ се пишуваше дека тие се смириле, а Јаховиќ потврди дека е среќна. Деновиве во медиумите во регионот се пишува дека Емина е во четвртиот месец од бременоста и дека чека бебе со Садетин.Пејачката на социјалните мрежи ги демантираше овие пишувања.

„Епа не сум трудна….но, раѓам нови песни“ напиша Емина на „Инстаграм стори“.

/vistina.com.mk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *