Домашното издание на Озге Гурел и донесе илјадници лајкови (ФОТО)

Внимателно се следат објавите на Озге Гурел на социјалните мрежи.
Актерката моментално има 4,6 милиони следбеници. Особено, големиот број на италијански навивачи не може да се игнорира. Актерката ја следат голем број луѓе од Турција, како и од странство, а нејзините објави предизвикуваат огромни реакции.

На последната фотографија таа привлече внимание со поза од својот дом.

Озге Гурел, комплетно во летното издание, во розова шорц и бела кошула, позираше дома со перници на софата.

Фановите на Озга Гурел направија повеќе од 316 илјади лајкови и повеќе од 3 илјади коментари на позата на оваа актерка во рок од 2 часа.

Успешната актерка е име на кое и се восхитува и по својата извонредна серија и стил на екранот. Озге е заштитно лице и на брендот чорапи, но во модниот свет е позната по својот стил на облека.

Еве ја последната објава на Озге Гурел


By: TV Exposed

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *