(ВИДЕО) Свршеницата на Омер покажа дека тој е нејзин

Медиумите на големо пишуваат за турскиот филм “Време на среќата”, а главни улоги имаат Бариш Ардуч и Елцин Санду, актерите од хит-серијата „Изнајмена љубов“, кои ги глумеа ликовите на Омер и Дефне. Обожавателите на турската актерска двојка пишуват, на социјалните мрежи, дека се среќни што двојката повторно ќе игра заедно, но и се’ повеќе навиваат тие да бидат двојка и во приватниот живот. Најголем прав се крена кога турскиот актер неодамна изјави за турските медиуми: „Едно е сигурно, јас и Елцин оваа есен сигурно ќе ја дочекаме заедно“. Познато е дека Бариш е во врска со актерката Гупсе, со која летово требаше да се ожени. И актерката Елцин е веќе подолго време во врска. Но, според видеото кое е објавено на Инстаграм, Гупсе во емисијата во која гостуваше со Бариш не можеше да се контролира, па јавно ги покажа емоциите кон Бариш.

Beyaz Show'dan Deliha Ekibi🐍

A post shared by ●♡Barış Arduç♡● (@arducbarisofficial) on

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *