Ајаз од „Сезона на црешите“ во сосема поинакво, разголено издание – жените „плакнат очи“ на неговите „камен“ стомачни (фото)

Турскиот актер Серкан Чајоглу, кој повеќето го препознаваат како Ајаз од серијата „Сезона на црешите“, покаѓа дека не само во серијата, туку и во реалноста е доста посветен на изгледот и спортскиот начин на живот. Периодов тој е доста променет визуелно, односно има брада, па тешко би препознале дека станува збор за истата личност.

View this post on Instagram

Knocked out 🥊 @hunkarkilic

A post shared by Serkan Cayoglu (@serkancayoglu) on


Серкан во поновите објави, сподели фотогрфија на која позира во разголено издание, покажувајќи го своето мускулесто тело, осовено впечатливите стомачни. Инаку, освен актер, Серкан исто така е доста ангажиран модел во Турција и не ретко го има на насловните страници од престижни модни магазини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*