Фото: Дара Бубамара со изнандување за фановите, а потоа…

Српската пејачка Дара Бубамара ги изненади многубројните фанови со својот стајлинг на првите три песни на спектакуларниот концерт одржан синоќа во белградската Шпарк Арена.

Со овој концерт во најголемата сала на Балканот Дара Бубамара го одбележа јубилјот 25 години музичка кариера.
Првите три песни на концертот  провокативната пејачка ги отпеа во изненадувачки стајлинг во костум. Но, потоа во четврттата песна Дара се врати во препознатливиот стил,во секси боди.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *