Ќе ве остави без здив: Најубаво издание на Сања Кужет за оваа сезона! (фото+видео)

Сања Кужет со години важи за една од најатрактивните ТВ лица во Србија. Во саботното издание на „Ѕвездите на Гранд“, водителката блескаше во елегатна модна комбинација. Штом зачекори на сцената со својот колега, на многумина им го зеде здивот. Иако минатта година стана мајка, Сања има перфектна линија.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *